Bądź na bieżąco
z naszymi wydarzeniami

23 mar

Gala XI edycji programu Symbol

19 listopada 2021 w Katowicach odbyła się finałowa Gala XI edycji programu Symbol. CPOP zostało Symbolem Społecznej Odpowiedzialności 2021.

W tej edycji programu organizator, PubliCity Media Group, zaprezentował blisko 70 laureatów reprezentujących symboliczną elitę Polski, której funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania, czyli SYMBOLEM. Tytuł Symbolu Społecznej Odpowiedzialności 2021 otrzymało Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym Sp. z o.o.

Zgromadziliśmy dziś firmy, przedsiębiorstwa, uczelnie oraz instytucje, które charakteryzują się rozwojem nowoczesnych technologii, najwyższą jakością, innowacyjnością, skutecznym zarządzaniem, wsparciem biznesowym oraz synergią nauki i biznesu. Te czynniki są najważniejsze we współczesnej gospodarce, która zmienia świat na lepsze – podkreślił Jakub Lisiecki, członek Kapituły, redaktor naczelny „Monitora Biznesu” i „Monitora Rynkowego”, dodatków ukazujących się w Rzeczpospolitej, Dzienniku Gazecie Prawnej oraz Pulsie Biznesu.

Decyzją Kapituły programu Symbol 2021, Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym uzyskało tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2021. Kapituła wyróżniła naszą działalność na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach, która prowadzi do budowania świadomości w zakresie inkluzywności społecznej oraz wrażliwości na potrzeby osób z niepełnosprawnościami.

Gala XI edycji programu Symbol

Misją CPOP jest wsparcie osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych w powrocie do zdrowia, sprawności i aktywności w życiu społecznym, rodzinnym i zawodowym - podkreślała, odbierając nagrodę dla CPOP, Pani Prezes Agnieszka Nowacka - celem zaś realizowanie najwyższej jakości usług w zakresie rehabilitacji w sposób odpowiedzialny i optymalny zarówno dla Poszkodowanych, jak i Ubezpieczycieli”.

Dzięki wysiłkom CPOP, efektywnej rehabilitacji oraz determinacji samych Poszkodowanych – dramatyczne historie przekształcane są w początek nowego, aktywnego życia po wypadku, co przekłada się zwykle na optymalizację świadczeń rentowych wypłacanych przez Ubezpieczycieli, powodując sytuację win-win po stronie zarówno Poszkodowanego jak i Ubezpieczyciela.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej, Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Rady Głównej Instytutów Badawczych, Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, Związku Województw Rzeczypospolitej Polskiej, Związku Powiatów Polskich oraz Związku Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej.

„Czujemy się zaszczyceni otrzymanym tytułem i zobowiązani do dalszego działania na rzecz zrównoważonego rozwoju społecznego na rynku ubezpieczeń w Polsce” – dodaje Prezes Nowacka.Nie pomiń także tych aktualności

PoMOCNE Rozmowy
PoMOCNE Rozmowy

Zapraszamy na nasz nowy profil na Spotify „PoMOCNE Rozmowy” - cykl podcastów o idei, celach i kompleksowości działań podejmowanych przez Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym z różnych perspektyw - osób bezpośrednio i pośrednio zaangażowanych w proces powrotu Poszkodowanych do zdrowia, aktywności i społeczeństwa.

Czytaj więcej
PIONIERSKA DEKADA
PIONIERSKA DEKADA

Mając do czynienia z najpoważniejszymi przypadkami ludzi poszkodowanych w ciężkich wypadkach, CPOP przywraca ich do zdrowia i funkcjonowania w społeczeństwie.

Czytaj więcej
CPOP zostało finalistą w kategorii „Pokój”.
CPOP zostało finalistą w kategorii „Pokój”.

Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym w gronie finalistów konkursu Partnership for Sustainability Award 2020 w kategorii „Pokój”!

Czytaj więcej