Bądź na bieżąco
z naszymi wydarzeniami

23 mar

CPOP zostało finalistą w kategorii „Pokój”.

Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym w gronie finalistów konkursu Partnership for Sustainability Award 2020 w kategorii „Pokój”!

  • Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym w gronie finalistów konkursu Partnership for Sustainability Award 2020 w kategorii „Pokój”!
  • Organizowany przez Global Compact Network Ukraine konkurs ma za zadanie wyłonić najlepsze przedsięwzięcia realizowane na rzecz wdrażania postanowień Agendy 2030.

- Gratuluję wszystkim zwycięzcom, bo udział każdej konkretnej firmy w rozwiązywaniu globalnych problemów to wielkie zwycięstwo dla każdego - podkreśliła prezes UN Global Compact Network na Ukrainie Tatiana Sakharuk.

W ramach konkursu Partnership for Sustainability Award 2020 wręczone zostały nagrody w czterech kategoriach:

  1. Ludzie (edukacja, szanse dla młodych, różnorodność kulturowa, równość płci, opieka zdrowotna, itp.)
  2. Planeta (środowisko, zarządzanie odpadami, zrównoważone miasta, zielona energia, zmiany klimatu, ochrona bioróżnorodności, bezpieczeństwo wodne i żywnościowe, zrównoważone łańcuchy dostaw, itp.)
  3. Pokój (prawa człowieka, opieka społeczna, wzmacnianie relacji pokojowych, walka z korupcją, itp.)
  4. Dobrobyt (wzrost gospodarczy, gospodarka obiegu zamkniętego, infrastruktura, zielone innowacje, rozwój społeczny, itp.)

Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym zostało finalistą w kategorii „Pokój”.

W tym roku do konkursu wpłynęło około 100 zgłoszeń z 5 krajów. Uroczystość oficjalnie otworzyli premier Ukrainy Denys Shmihal, prezes UN Global Compact Nework na Ukrainie Tatiana Sakharuk oraz prezes CEO Club Ukraine Serhiy Gaidaichuk.

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu gratulował premier Ukrainy Denys Shmihal:

- Oczywiście nie da się rozwiązać globalnych problemów siłami tylko agencji rządowych. Potrzebne są tu wspólne wysiłki interesariuszy, rządu, biznesu i społeczeństwa.

Partnership for Sustainability Award 2020

CPOP zostało finalistą w kategorii „Pokój”.Nie pomiń także tych aktualności

PoMOCNE Rozmowy
PoMOCNE Rozmowy

Zapraszamy na nasz nowy profil na Spotify „PoMOCNE Rozmowy” - cykl podcastów o idei, celach i kompleksowości działań podejmowanych przez Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym z różnych perspektyw - osób bezpośrednio i pośrednio zaangażowanych w proces powrotu Poszkodowanych do zdrowia, aktywności i społeczeństwa.

Czytaj więcej
Gala XI edycji programu Symbol
Gala XI edycji programu Symbol

19 listopada 2021 w Katowicach odbyła się finałowa Gala XI edycji programu Symbol. CPOP zostało Symbolem Społecznej Odpowiedzialności 2021.

Czytaj więcej
PIONIERSKA DEKADA
PIONIERSKA DEKADA

Mając do czynienia z najpoważniejszymi przypadkami ludzi poszkodowanych w ciężkich wypadkach, CPOP przywraca ich do zdrowia i funkcjonowania w społeczeństwie.

Czytaj więcej