Poznaj ludzi, którym
pomogliśmy wrócić do życia

Tomasz Kowalski
Tomasz Kowalski

Wózek inwalidzki, utrata możliwości poruszania się... Wszystko przez wypadek na motocyklu. Samochód zajechał mu drogę. W rehabilitacji motywowały go pasja muzyczna i wielka wola życia.
 

Czytaj więcej Oglądaj film
Renata Bomba
Renata Bomba

Poważny wypadek samochodowy. Musiała uczyć się chodzić od nowa. Teraz śmiga na rolkach. Jako Ekspert CPOP pomaga innym wrócić do życia po wypadku.
 

Czytaj więcej Oglądaj film
Tomasz Tulula
Tomasz Tulula

Zderzenie czołowe na ostrym zakręcie drogi. Po roku rehabilitacji wrócił do sportu. Zdobył nowy zawód. Jest zakochany.
 
 

Czytaj więcej Oglądaj film
Łukasz Matuszewski
Łukasz Matuszewski

Poważnie ucierpiał w zderzeniu samochodu z drzewem. Podczas rehabilitacji skrzydeł dodawały mu fachowa pomoc i... miłość. Dziś jest szczęśliwym mężem i ojcem. Podnosi zawodowe kwalifikacje.
 

Czytaj więcej
 
Mariusz Kenigsman
Mariusz Kenigsman

Ma za sobą groźny wypadek. Samochód, w którym jechał jako pasażer, wpadł w poślizg i uderzył w dwa betonowe słupy. Po wyjściu ze szpitala przeszedł wielomiesięczną rehabilitację medyczną oraz społeczno-zawodową. Skończył studia i wkrótce zacznie pracę w wymarzonym zawodzie.
 

Czytaj więcej
 
Elżbieta Szczepaniak
Elżbieta Szczepaniak

Rok 2015 rozpoczął się dla niej fatalnie. Na przejściu dla pieszych, 3 stycznia, uderzył ją rozpędzony samochód. Pani Elżbieta na dwa miesiące trafiła do szpitala. Po wielu tygodniach stanęła na własnych nogach. Po półtorarocznej przerwie wróciła do pracy w szkole, a także... do pieszych wędrówek.
 

Czytaj więcej
 

Zobacz, co dokładnie robimy, żeby pomóc
wrócić do życia po ciężkim wypadku

Dotrzemy do Ciebie i poprowadzimy przez kompleksową rehabilitację. Zajmiemy się wszystkim, krok po kroku.